O nas
Kilka informacji na nasz temat
Druk na szkle - Magia Szkła - magiczna grafika na szkle - szkło dekoracyjne do kuchni ze zdjęciem, magiczne panele szklane do kuchni
JAK?

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.
Mamy doświadczenie w druku na szkle, a nasza wiedza pozwala nam zrealizować każdy pomysł.
Szkło - stało się naszą pasją.
Nadruk na szkle może służyć jako element dekoracji kuchni, biura, salonu, łazienki, nie powinno go zabraknąć w nowoczesnych stylowych wnętrzach.  
Magiczna grafika na szkle - druk na szkle stanowi uzupełnienie wystroju, nadaje oryginalności i szyku. Sprawia, że każde pomieszczenie staje się magiczne.

Nasze prace realizowane są za pomocą najlepszych maszyn i w zaawansowanych technologiach UV. Wykorzystujemy szkło hartowane, które pozwala na umieszczenie go blisko płyty gazowej i innych urządzeń wydzielających wysoką temperaturę.


OFERTA
Ozdobimy:

KUCHNIA
Druk na szkle w kuchni
Nowe rozwiązania, materiały i sposoby jego wykończenia pozwolą sprawić, że Twoja kuchnia stanie się miejscem wyjątkowym - oryginalne szkło dekoracyjne do kuchni ze zdjęciem, magiczne panele szklane do kuchni. Zamiast tradycyjnych płytek proponujemy gładką, błyszcząca powierzchnię szkła dekoracyjnego, która idealnie sprawdza się w codziennym utrzymaniu czystości.
Szkło w kuchni - to różnorodność, nowoczesność
i przestronność. Warto jest go też zastosować nawet w najmniejszych  aranżacjach kuchennych, bo nada lekkości i znakomicie powiększy wnętrze.

Szkłem ozdobisz i oświetlisz przestrzeń między szafkami a blatem, lub stworzysz własną dekorację frontów kuchennych.
Magiczna grafika na szkle - szkło dekoracyjne do kuchni ze zdjęciem, magiczne panele szklane do kuchni.

ŁAZIENKA
Zastosowanie paneli szklanych w łazience jest idealnym sposobem na niebanalny wystrój pomieszczenia.
Zdjęcie na płytkach szklanych, zawieszone nad wanną lub obok kabiny prysznicowej stworzą oryginalny i nowoczesny design i wprowadzą Cię w wyjątkowy nastrój.
Dzięki tej aranżacji łatwiej utrzymasz czystość w łazience.SALONSalon powinien być najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniem każdego domu. Pomożemy Ci go urządzić ze szczególną starannością.
Wydruki na szkle mogą posłużyć jako elementy do podświetleń lub ozdobić drzwi zabudowy wnęk.
Szkło może posłużyć  również jako dekoracyjna ścianka działowa.
Odważ się na nowy design.BIUROW dzisiejszych czasach biura projektuje się tak aby były zachętą zarówno dla klienta jak i pracownika.
Szkło to efektowny materiał na unowocześnienie Twojego miejsca pracy. Zachwyć swoich klientów a jednocześnie rozreklamuj swoją branżę.
To świetny pomysł na aranżację przestrzeni biurowych, hotelowych, restauracyjnych jak również wszelakich rodzajów salonów.